out
6x Holle Apple & Bilberry
Want to be notified when this product is back in stock?
Nutrients per 100 g
| Carbohydrates | 11.7 g |
|---|---|
| of which Sugar | 9.7 g |
| Energy kcal | 51 g |
| Energy kj | 216 kj |
| Fat | < 0.5 g |
| Minerals | |
| Sodium | 0.01 mg (0 % **) |
| Protein | 0.2 g |
| Salt | 0.03 g |
** Percent of the reference amount for daily intake
Exact product designation:
Organic fruit preparation, apple & bilberry
Holle Europe GmbH
Berner Weg 23
D-79539 Lörrach
Savor the authentic blend of apple and bilberry in the Holle Organic Jar. Crafted with Demeter quality, this delightful treat is suitable from the 4th month, offering your little one a delicious introduction to the world of flavors.
DE-ÖKO-003

6x Holle Apple & Bilberry
There are no question found.











13 reviews for 6x Holle Apple & Bilberry
Show reviews in all languages (14)